TEDEN OTROKA NA PŠ OVSIŠE

V Tednu otoka se je na naši šoli zvrstilo kar nekaj dogodkov. V ponedeljek nas je obiskal poštar Pavli, v torek pa smo si v Radovljici ogledali kinopredstavo Zverinice iz gozda Hokipoki ter se sprehodili po Linhartovem mestu in si v Šivčevi hiši ogledali razstavo ilustracij. V tem tednu so učenci prinesli od doma svoje igrače ter se z njimi poigrali med odmorom, najmlajši pa so izvedli igralno urico. Poleg tega je na šoli potekalo zanimivo predavanje Hrup je za ušesa strup. Pri pouku smo z učenci razmišljali o otrokovih pravicah ter se igrali igro skriti prijatelj.