Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Planinski pohod do koče Dom na Kofcah in Veliki vrh

V prelepem, čeprav nekoliko hladnem, nedeljskem jutru smo začeli planinski pohod v vasi Podljubelj pri Tržiču. Del poti smo morali prehoditi po asfaltni cesti, potem pa smo se po razgibani gozdni poti mimo kmetije Matizovec, povzpeli na planino Kofce. Odprl se nam je prelep razgled na Ljubljansko kotlino, na vrhove Karavank in Kamniško-Savinjskih Alp. Starejša skupina planincev se je povzpela še na Veliki vrh, najzahodnejši dvatisočak v grebenu Košute, ki je nad planino Kofce.

Vsi mladi planinci zaslužijo pohvalo vodnikov, posebno pa še tisti, ki so se v letošnjem šolskem letu priključili starejši skupini in se povzpeli na dvatisočak.

Povezava do fotografij.

Zaklenjeno za komentiranje.