Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Evropski teden mobilnosti in Pešbus

GREMO PEŠ! je slogan letošnjega evropskega tedna mobilnosti, ki se mu bomo med 16. in 20. septembrom 2019 pridružili tudi na naši matični in podružnični šoli. Do podružnične šole bo Pešbus vsak dan »vozil« s Češnjice, s Poljšice in izpred kulturnega doma Ovsiše, do matične šole pa bo vsak dan »vozil« Pešbus iz Kamne Gorice. (Zbor potnikov bo ob 7.45 pri igrišču v Kamni Gorici.) Ob dnevu brez avtomobila, 19. 9. 2019, se bomo lahko do šole podali peš tudi iz ostalih smeri.

Hoja je tisti najmanj spektakularen način premikanja, ki je hkrati tudi najbolj naraven, najbolj zdrav in vedno znova presenetljivo sproščujoč. Velika težava sodobne družbe je pomanjkanje fizične aktivnosti prebivalcev, ki jo v veliki meri spodbuja pretirana raba osebnih avtomobilov. Zato bomo septembra slavili hojo. Pridružite se nam!

Zaklenjeno za komentiranje.