Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

TVU 2019 – obisk ekološke kmetije Porta

V ponedeljek, 17. 6. 2019, smo z učenci podružnične šole Ovsiše v okviru Tedna vseživljenjskega učenja obiskali ekološko kmetijo Porta.
Mimi in Marjan Fister sta nam pokazala, kaj raste v rastlinjaku in na njivah, kako se suši seno, kako iz žita dobimo moko in kosmiče. Spoznali smo tudi kmetijsko orodje in delovne stroje, se osvežili z domačo “vodo z zelišči” in svežim grahom. Razveselili pa smo se tudi pujsov, mačkov, rac in psa. Učenci so na koncu obiska ugotovili, da kmetje pri svojem delu uporabljajo tudi veliko šolskega znanja.

Hvala družini Fister za lep sprejem.
Več fotografij si lahko ogledate tukaj: https://photos.app.goo.gl/gKWEHHJGuN3qdfjr8

Zaklenjeno za komentiranje.