Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

TVU 2019 – Madagaskar in Kropa

V okviru Tedna vseživljenjskega učenja 2019 sta prejšnji teden potekali dve dejavnosti:
1.) Naša nekanja učenka Alenka Peternelj nam je v sredo, 5. 6. 2019, v sliki in besedi predstavila svoje potovanje in prostovljno delo na Madagaskarju. Spoznali smo, kako živijo Malgaši in kako je za njihovo prihodnost pomembno izobraževanje.

2.) Naš nekdanji učenec Andraž Pavlič nam je v četrtek, 6. 6.2019, pripravil ogled Krope in njenih kulturnih in naravnih znamenitosti. Po Kropi smo se podali zaposleni na naši šoli, in sicer z namenom, da bolje spoznamo kraj, kjer živijo naši učenci. Naslednje leto pa načrtujemo ogled drugih krajev Lipniške doline.
Več fotografij si lahko ogledate tukaj:https://photos.app.goo.gl/f3y52y4bo7rqwViy5

Alenki Peternelj, Andražu Pavliču in zaposlenim v Kovaškem muzeju Kropa se zahvaljujemo za sodelovanje.

Zaklenjeno za komentiranje.