Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Obiskali smo Znanstival

Prvi junijski dan smo z nadarjenimi in radovednimi učenci 6. in 7. razreda preživeli v Ljubljani, kjer je potekal znanstveni festival – Znanstival – ki želi obiskovalcem na poljuden način približati osnovna znanstvena načela.

Hiša eksperimentov, znanstveni inštituti, fakultete in srednje šole na Znanstivalu vsako leto organizirajo številne delavnice in predavanja, s katerimi želijo pokazati, da znanost niso le enolične spojine, številke, meritve in preglednice, temveč tudi številni zanimivi, adrenalinski poskusi in eksperimenti.

Obisk glavnega mesta smo izkoristili še za pohod na Ljubljanski grad in skok na Kongresni trg, kjer je potekal mednarodni festival »Igraj se z mano«.

Zaklenjeno za komentiranje.