Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Utrinki s tečaja salse na Ovsišah – teden vseživljenjskega učenja

V okviru tedna vseživljenjskega učenja smo v torek, 14. 5. za učence od 2. – 5. razreda na podružnični šoli na Ovsišah pripravili kratek tečaj salse in se zavrteli v latino plesnih ritmih. Vsi smo uživali ob živahni glasbi in dekleta so se odlično odrezala, saj smo se naučili celo kratke enostavne koreografije. Prav gotovo bodo med njimi tudi bodoče odlične plesalke.

Ker bo v maju in juniju potekalo več delavnic v sklopu vseživljenjskega učenja, vabimo tudi starše, da si program ogledajo in se nam pri nekaterih dogodkih lahko tudi pridružijo. Projekt poteka v sklopu Andragoškega centra Slovenije, zato si lahko seznam naših in ostalih prireditev po celi Sloveniji ogledate na njihovi spletni strani Koledar prireditev TVU 2019.

In še nekaj utrinkov s plesne delavnice salse. Bravo, dekleta!

Zaklenjeno za komentiranje.