Naravoslovni dan: Arboretum Volčji Potok

V sredo, 17. 4. 2019, smo se z učenci prve triade lipniške in ovsiške šole podali na naravoslovni dan v Arboretum Volčji Potok. Ogledali smo si aktualne nasade narcis, tulipanov in drugih spomladanskih cvetlic. Opazovali smo različne vrste dreves in drevesnih nasadov. Sprehod skozi park nam je omogočil tudi vpogled v mokrišča in mlake, kjer smo videli različne živali. Za zaključek smo se poveselili še na otroškem igrišču in z navdušenjem zakričali ob rjovenju dinozavrov. Piko na i je naredilo lepo vreme. Skupaj smo preživeli še en čudovit dan.