Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Po poteh Triglavskih pravljic

                 

                                       KULTURNI DAN za učence 6.a in 6. b razreda

                                                           bo v sredo, 17. 4. 2019.

Ob 8.20 se z avtobusom odpeljemo do Mojstrane, kjer nas bo pričakal Bukovnik, ki nas bo odpeljal na gledališko predstavo na prostem. Po predstavi sledi še ogled planinskega muzeja. Povratek v šolo bo predvidoma od 13.00 do 13.30, da gredo učenci lahko še na kosilo.

 Šolsko malico vzamemo s seboj, priporočamo, da si učenci zjutraj vzamejo čas za zajtrk, saj bomo imeli malico šele po predstavi ob 11.00. Topla obleka in obutev zjutraj ne bo odveč. S seboj naj imajo učenci tudi beležke in peresnice.

Učence bova spremljali Katarina Perič in Breda Gašperin. Lepo, prijazno in bogato dopoldne vam želim.

Breda Gašperin, prof.

Zaklenjeno za komentiranje.