Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Utrinki s španščine

V sredo smo pri interesni dejavnosti španščina pripravljali zelo popularno tradicionalno špansko pecivo, ocvrtke s čokolado, ki jih imenujejo churros con chocolate. Z njimi se radi Španci posladkajo predvsem zjutraj, ko jih z veseljem pomakajo v čokolado ali jih prigriznejo zraven kave; popularni pa so tudi po vsej Južni in Srednji Ameriki, predvsem v špansko govorečih državah. Mmmmm, bilo je slastno in učenci so se zelo dobro izkazali ter pokazali svoje kuharske spretnosti! Prav nič ni ostalo, saj smo vse pomazali 🙂 Gotovo bomo še kdaj skuhali kaj dobrega, naslednjič verjetno nekaj slanega …

Zaklenjeno za komentiranje.