Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Dan šole 2019

V sredo, 27. marca 2019 ob 17. uri, smo obeležili dan šole in preživeli prijetno pomladno popoldne. Uvodnemu pozdravu gospe ravnateljice Zdenke Varl je sledil govor gospe Jožice Hribar. V nadaljevanju so učenci s svojimi mentorji pripravili kratko kulturno prireditev, katere rdeča nit so bila dela Svetlane Makarovič, ki je letos praznovala 80. rojstni dan. Prireditev so v celoto povezali Kosovirji na letečih žlicah (Stella Muhovec, Manca Marcen, Miha Rampre in Teja Šolar pod mentorstvom Katarine Perič). Učenci 1. razreda so pripravili deklamacijo pesmi Črni muc, kaj delaš z mentoricama Urško Šimnic Novak in Mojco Brezovec, četrtošolci so z mentoricama Tanjo Miklavčič Lukančič in Danijelo Rakovec uprizorili Razvajenega vrabčka. Za glasbene točke so poskrbeli učenci 3. razreda, ki so zapeli Sovico Oko (Sandra Kocjančič, Danijela Rakovec), Orffova skupina, ki jo vodi Polona Frelih ter Otroški in Mladinski pevski zbor pod vodstvom Petre Čebulj.

Zaklenjeno za komentiranje.