Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Četrta Noč z Andersenom 2019

Dragi učenci, spoštovani starši in sodelavci,

že četrtič se bomo pridružili praznovanju evropskih knjižnic in šol, ki se bo na naših dveh šolah začelo 29. marca ob 18.00 in bo trajalo do 8. ure zjutraj 30. marca. S praznovanjem obeležujemo 2. april, ki je mednarodni dan knjig za otroke in tudi dan, ko se je rodil slavni pravljičar Hans Christian Andersen. Vabilo na Noč z Andersenom skupaj z navodili bodo prejeli vsi učenci od 3. do 9. razreda, ki bodo do 23. 3. 2019 opravili Finžgarjevo bralno značko.

Večer in noč bomo preživeli v šoli ob branju, likovnem ustvarjanju, kuhanju, gibanju, izdelovanju lutk, naravoslovnih dejavnostih, plesu in drugem, zjutraj pa sledi še kratek sprejem za starše. Letos bodo dejavnosti  potekale na temo ene od treh pravljic: Grdi raček, Palčica ali Kraljična na zrnu graha.

Uroš Švab

Zaklenjeno za komentiranje.