OBVESTILO ZA UDELEŽENCE 7. FESTIVALA NAŠE PRIHODNOSTI

Pozdravljeni,

v soboto 9. 3. 2019 bo  na OŠ Orehek Kranj potekal 7. Festival naše prihodnosti za nadarjene in radovedne učence. Naše druženje bo potekalo po sledečem vrstnem redu:

• 7.45 – 8.00 prihod udeležencev
  • 8.00 – 8.15 uvodni pozdrav
  • 8.15 – 8.55 pogovor z gostom
  • 9.00 – 11.30 delavnice z malico
  • 11.30 – 12.30 sprehod med delavnicami

PRIPOMOČKI: Vsi udeleženci naj imajo s seboj peresnico. Nekatere delavnice pa zahtevajo še dodatne pripomočke:

• IZDELAJ SI SVOJ KALEJDOSKOP (škarje, lepilo in svinčnik)
  • ŠIVAMO PIRAMIDNO BLAZINO (pisalo Frixion, svinčnik, škarje, ravnilo, bucike, šivanke, sukanci, vrečka riža ali peska)
  • VSI ČARI GRČIJE IN GRŠČINE (peresnica s potrebščinami)
  • IZDELOVANJE RELIEFNE KARTE (moka, sol,  čopiči, tempera barve – zelena, rumena, oranžna, rdeča, modra)

GARDEROBA: Učenci naj s seboj prinesejo copate. Poskrbljen bo prostor za njihovo garderobo.

SPREMSTVO: Učence bom spremljal šolski svetovalni delavec David Kebler

PREVOZ: Starše prosimo, da za prevoz učencev do OŠ Orehek Kranj poskrbijo sami, saj šola posebnega prevoza ne bo organizirala. Na parkirišču pred OŠ Orehek Kranj bo učence čakal spremljevalec od 7.45 do 8.00 ter z njimi počakal, dokler jih okoli 12.30 ne pridete iskat.

Lep pozdrav,

Šolska svetovalna služba