Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Lipniški učenci na Radiu Slovenija

V soboto, 16. 2. 2019, smo obiskali Prvi program Radia Slovenija in sodelovali v oddaji HUDO! Naši učenci so skupaj z voditeljico Tadejo Bizilj svojo celourno oddajo vodili v živo iz radijskega studia. Tokratna oddaja je nosila naslov GREMO V HRIBE.

Posnetek oddaje je dostopen na: https://radioprvi.rtvslo.si/2019/02/hudo-112/

Po oddaji nas je novinarka Tadeja Bizilj prijazno popeljala še po prostorih Radia Slovenija. Poklepetali smo s tonskim mojstrom Stanetom Košmrljem “Šibico”, v programskem studiu pa s tehnikom Žigom in radijsko napovedovalko Evo Longyka Marušič.

Čisto na koncu smo si privoščili še kakav, nato pa smo se polni prijetnih vtisov z vlakom odpravili domov.

Zaklenjeno za komentiranje.