Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

GREMO V HRIBE z Radiem Slovenija

 

 

 

 

V ponedeljek, 11. 2. 2019, nas je na šoli obiskala ekipa novinarjev in radijskih tehnikov RTV Slovenija. Skupaj z učenci šolskega novinarstva so posneli in zmontirali gradivo za radijsko oddajo HUDO!.

Pred mikrofon so učenci povabili zgovorne goste – mlade planinke, njihovo mentorico Mojco Brezovec in dva izjemna človeka iz naše doline: Jasno in Andreja Pečjaka. Pogovarjali so se o planinskih podvigih, lednem plezanju, elektromobilnosti in še čem.

Oddaja HUDO! GREMO V HRIBE bo na sporedu v soboto, 16. 2. 2019, med 9. in 10. uro na Prvem programu Radia Slovenija. Skupaj z voditeljico Tadejo Bizilj jo bodo iz ljubljanskega radijskega studia v živo vodili naši učenci.

Napovednik oddaje je dostopen na: https://radioprvi.rtvslo.si/2019/02/hudo-112/

Vabljeni k poslušanju.

 

 

Zaklenjeno za komentiranje.