Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

INFORMATIVNI DNEVI ZA DEVETOŠOLCE

petek, 15.2.2019, in v soboto, 16.2.2019, bodo na vseh srednjih šolah in v dijaških domovih po Sloveniji potekali informativni dnevi. Predvsem tistim, ki še niste odločeni, kam se boste vpisali, priporočamo, da obiščete več šol.

Predstavitve šol in njihovih izobraževalnih programov se začnejo praviloma ob 9. in 15. uri v petek ter ob 9. uri v soboto. Podrobne informacije o poteku oz. urniku najdete na spletnih straneh posameznih šol in dijaških domov.

Informativni dnevi so namenjeni učencem devetega razreda, zato je za devetošolce petek, 15.2.2019, pouka prost dan.

Spremstvo na informativnih dnevih zagotovite starši.

Lep pozdrav!

Svetovalna služba

Zaklenjeno za komentiranje.