Učenci 9. razreda – dogodek “POSTANI NAŠ DIJAK ZA EN DAN” na GIMNAZIJI FRANCETA PREŠERNA

Gimnazija Franceta Prešerna (GFP) Kranj vabi na dogodek “Postani naš dijak za en dan” v sredo, 30. 1. 2019, ob 8.20.  Na dogodek se je potrebno

neposredno na GFP ali preko svetovalne službe v OŠ.  Rok za prijavo je petek, 25. 1. 2019, do 14. ure.

POTEK DNEVA: Devetošolsci se boste zbrali v pritličju šole pred predavalnico. Po uvodnem delu in razdelitvi v skupine boste skupaj z dijaki spremeljvalci odšli v razrede k pouku, ki se bo za vas pričel ob 8.50 in zaključil ob 12.05, vmes boste prejeli brezplačno malico. Predviden konec bo ob 12.30. S sabo imej tudi copate.

Prevoz je v lastni organizaciji.

Svetovalna služba