Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

DAN ODPRTIH VRAT IN INFORMATIVNI DAN ŠKOFIJSKE KLASIČNE GIMNAZIJE – za učence 9. razreda

Na Škofijski klasični gimnaziji v Ljubljani poleg informativnega dneva, ki bo letos 15. in 16. 2. 2019, že vrsto let organizirajo dan odprtih vrat, s katerim poskušajo bodočim dijakom in njihovim staršem pomagati pri odločitvi glede nadaljnjega šolanja.  Letošnje leto bo dan odprtih vrat potekal v SOBOTO, 26. januarja 2019, od 8. do 12. ure. Ta dan si boste učenci in vaši starši lahko ogledali gimnazijo in prisostvovali pouku.  Poleg gimnazije se bo na dnevu odprtih vrat in na informativnem dnevu predstavil tudi Jegličev dijaški dom.

Za vse dodatne informacije lahko pišete na elektornski naslov: svetovalna.skg@stanislav.si ali pokličete na telefonsko številko 01 58-22-210 (svetovalna služba).

Letak: 

Svetovalna služba

Zaklenjeno za komentiranje.