Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

DNEVI ODPRTIH VRAT – EKONOMSKA GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RADOVLJICA – za učence 8. in 9. razredov

V Ekonomski gimnaziji in srednji šoli Radovljica bodo v petek, 18. 1. 2019, ob 15. uri za učence 8. in 9. razredov organizirali delavnice na temo “To bo najboljši končni izlet”. Na delavnicah boste odkrivali svoj talent na področjih, za katere izobražuje ta šola: EKONOMSKA GIMNAZIJA, EKONOMSKI TEHNIK, MEDIJSKI TEHNIK.

Prijavite se kot posamezniki v duhu sodobnega časa – torej elektronsko. Elektronska prijavnica je na spletnem naslovu www.egss.si. V primeru težav s prijavo ali drugih vprašanj se lahko obrnete na Ireno Pungerčar, svetovalno delavko na el. naslov: irena.pungercar@guest.arnes.si ali tel. (04) 537 35 26.

Vabljeni!

Svetovalna služba

Zaklenjeno za komentiranje.