Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Planinski izlet na Kriško goro in do Zavetišča v Gozdu

V soboto, 5. januarja, so se planinci podali na svoj prvi izlet v letu 2019. Mlajša skupina planincev se je iz Golnika povzpela do vasice Gozd, ki leži na terasi na južnem pobočju Kriške gore. V planinski koči Zavetišče v gozdu so se odpočili in pomalicali. V dolino pa so se spustili po planinski poti do naselja Križe. Starejša skupina planincev je svoj pohod na Kriško goro začela v naselju Križe. Pred vasico Gozd se je po dokaj strmi poti povzpela na vrh. Po zasluženi malici v koči na Kriški gori so se po lažji poti skozi Gozd vrnili na izhodišče v Križe.

Fotografije Kriška gora

 

 

 

Zaklenjeno za komentiranje.