Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Simbioza giba

V drugi polovici oktobra je tudi na naši šoli potekal projekt Simbioza giba. Medgeneracijsko srečanje smo izvedli na dveh lokacijah. V Lipnici so učenci 1. razreda k uri športne vzgoje povabili babice in dedke. Z učenci s podružnične šole Ovsiše smo športne aktivnosti za babice in dedke pripravili na igrišču v Podnartu. Na obeh dogodkih smo se imeli lepo, v čudovito lepem jesenskem vremenu smo se prijetno razgibali in uživali v sožitju. Starejši udeleženci so bili mnenja, da bi bilo srečanje tedensko, a žal nam to ne bo uspelo. Zagotovo pa bo skozi leto še nekaj podobnih srečanj.

Povezava do fotografij

 

 

Zaklenjeno za komentiranje.