Interesna dejavnost španščina

Učence in starše obveščam, da bomo z interesno dejavnostjo španščina pričeli naslednji teden. Prvo uro bomo imeli v sredo, 3.10. 2018, in sicer 7. šolsko uro od 13.40 – 14.25. Dejavnost bo potekala vsako sredo v učilnici za matematiko v 1. nadstropju (učilnica B. Kališnika).

Mentorica bom učiteljica Maja Cimerman Franjić, profesorica španskega jezika in književnosti. Prijavljene učence prosim, naj s seboj prinesejo velik črtani zvezek in pisala.

Za vse informacije sem na voljo v šoli ali po elektronski pošti maja.cimerman@os-lipnica.si

¡ BIENVENIDOS !

Lep pozdrav,