Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Gibanje z razlogom

Spoštovani starši in učenci!

V soboto, 29. 9. 2018, bomo izvedli tradicionalno športno prireditev Gibanje z razlogom, ki bo tokrat v okviru športnega dne. Ta je za učence obvezen, saj nadomeščamo 24. december 2018, ki bo po šolskem koledarju prost.

Zbor učencev bo ob 8.20 v športnem parku v Lipnici ter na šolskem igrišču pri PŠ Ovsiše. Organizirani bodo tudi šolski prevozi in malica. Kosila, jutranjega varstva in podaljšanega bivanja  ta dan ne bo. Učenci naj bodo primerno športno oblečeni in obuti. S seboj naj imajo tudi manjši nahrbtnik in plastenko za vodo.

V primeru slabega vremena bo ta dan potekal pouk. O tem boste pravočasno obveščeni.

Lepo vas pozdravljamo.

Ekipa za pripravo prireditve Gibanje z razlogom

 

 

Zaklenjeno za komentiranje.