Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Športni dan: Zelenica, Srednji vrh in Begunjščica

Učenci 7., 8. in 9. razreda so se v sredo, 12. 9. 2018, odpravili na jesenski športni dan. Svoj dan so začeli že zgodaj, že ob 7.00 so se z avtobusom odpeljali proti Ljubelju. Glede na svoje pohodniške sposobnosti so od tam v treh skupinah in v spremstvu učiteljev krenili proti trem različnim ciljem. Najbolj željni novih in nekoliko višjih dogodivščin  so se odpravili preko Zelenice proti Begunjščici, druga skupina je uspešno osvojila Srednji vrh, tretja pa je krenila do koče na Zelenici in nadaljevala pot po južnem pobočju Vrtače proti slemenu. Prijetno utrujeni so se zbrali na izhodišču in se odpeljali domov polni planinskih vtisov, zadovoljni, da so zmogli načrtovano pot.

Skupina 1:

Skupina 3:

Zaklenjeno za komentiranje.