Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Športni dan: Pohod do podružnične šole Ovsiše (1.-3. razred Lipnica)

V torek, 18. 9. 2018, bomo za učence 1., 2. in 3. razreda izvedli prvi športni dan – pohod do PŠ Ovsiše.
Zbrali se bomo v garderobi ob 8.20 uri, od koder bomo odšli peš do PŠ Ovsiše. V šoli na Ovsišah bomo pomalicali, si ogledali prostore šole ter se družili z učenci. Kasneje bomo odšli na športno igrišče v Podnartu, kjer bomo nadaljevali s športnimi igrami. Po končanih dejavnostih se bomo z avtobusom odpeljali  v Lipnico.

Zaključek športnega dne bo ob 12.45 uri.

Učenec bo malico dobil v šoli. S seboj naj ima nahrbtnik, v njem pa dodatno majico, nogavice, napitek ter kakšen prigrizek. Oblečni naj bodo v primerna oblačila (majico s kratkimi rokavi,  pulover ali jopico, primerne hlače).  Za pohod so primerni nepremočjivi športni ali pohodni čevlji. 

Jutranje varstvo, kosilo in podaljšano bivanje bodo potekali po ustaljenem urniku.

Vodja športnega dne: Mojca Brezovec

Zaklenjeno za komentiranje.