KD – Zaključna ekskurzija za 9. razred

V petek, 1. 6. 2018, je organizirana zaključna ekskurzija na obalo za 9. razred.

Odhod je ob 6.15 izpred šole, predviden povratek ob polnoči pred šolo. PREHRANA: Zjutraj obvezno dobro zajtrkujte in vzemite s seboj še kakšen prigrizek ter dovolj pijače. Za kosilo in večerjo je poskrbljeno. Energijske pijače ipd. niso dovoljene.

OPREMA: Bodite športno opremljeni, s seboj vzemite še kakšno rezervno majico ter seveda brisačo, kopalke ter kremo za sončenje.

PROGRAM:

 • 06:15 – odhod iz Lipnice
 • 7:15 Prihod v Ljubljano na Dolgi most
 • 7:30 Karting (gokart)
 • 10:00 Kopanje v bazenih Aquaparka Žusterna
 • 13:00 Kosilo
 • 14:30 Odbojka na mivki
 • 15:30 Animacijske igre na plaži, kopanje v morju
 • 17:00 Bowling
 • 19:00 Večerja v piceriji v Kopru
 • 20:00 Obisk diskoteke
 • 22:00 Predviden odhod domov
 • 00:00 Predviden prihod v Lipnico

Karting bo potekal na kartodromu na Rudniku v Ljubljani, kosilo pa se bo izvedlo v restavraciji na Belem Križu. Bowling bo potekal v Ankaranu, večerja pa v Planetu Tuš Koper. Razen za odbojko na mivki in igre na plaži (lokacija Portorož), učenci dodatne športne opreme in obutve ne potrebujejo. Diskoteka se nahaja na Belvederu nad Izolo.

Učence spremljava oba razrednika in vodič agencije KulTrip.

Andrej Kavčič

Zaklenjeno za komentiranje.