Vpis v srednje šole

Obvestilo za devetošolce in starše

Bliža se čas vpisa v srednje šole (rok je 5. 4. 2018). Devetošolci bodo v šoli dobili prijavnice za vpis v srednje šole, ki jih morajo pravilno izpolnjene prinesti v šolsko svetovalno službo do ponedeljka, 29. 3. 2018.  Če bi se pred vpisom radi še posvetovali, vas vabim na individualne sestanke, ki bodo potekali v četrtek, 8. 3. 2018,  v času popoldanskih pogovorih ur.

V priponki so natančna navodila glede vpisa v srednje šole in možnosti za individualno poklicno svetovanje. Devetošolci so dobili tiskano obvestilo.

 (popravljeno)

Devetošolci so danes, 8. 3. 2018, dobili prijavnice za vpis v srednje šole. Pravilno izpolnjene naj prinesejo v šolsko svetovalno službo najkasneje do četrtka, 29. 3. 2018.

Lep dan,
Katja Nastran

Zaklenjeno za komentiranje.