Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Oddaja o vzornikih na Radiu Slovenija

Foto: Tadeja Bizilj

V soboto, 27. 1. 2018, so osmošolci Tajda Arh, Veronika Arnšek, Žan Delavec, Živa Jovanović, Timotej Koželj, Hana Markovec, Jure Pesjak, Ana Rogač, Katja Rus, Eva Skušek in Sara Varek v živo sodelovali v oddaji HUDO! na prvem programu Radia Slovenija. Z novinarko Tadejo Bizilj so se pogovarjali o lepotah in pasteh zvezdništva, o vzornikih mladih ter o tem, kaj so se naučili na torkovih novinarskih delavnicah na naši šoli. Po oddaji smo si ogledali tudi nacionalno slovensko radijsko hišo.

Če ste zamudili oddajo, jo lahko poslušate tukaj. Fotografije so na tej povezavi in v spodnji galeriji.

Učenci so svojo nalogo vzeli zares, zato so danes lahko tudi uživali, ko so v živo preizkusili svoje novinarske sposobnosti. Postali so pravi “fejmiči” in nanje smo zelo ponosni.

Zaklenjeno za komentiranje.