Obisk policista

Tudi v letošnjem šolskem letu v sodelovanju s policijsko postajo Radovljica izvajamo projekt “Policija na obisku”. Policist bo vsak oddelek (od 1. do 9. razreda) obiskal tekom letošnjega šolskega leta ter z učenci spregovoril o prometni varnosti, vrstniškem nasilju, vandalizmu, nevarnostih pirotehnike itn.
Včeraj, 24. 10. 2017, je policist Jože Kralj obiskal 1. in 2. razred podružnične šole Ovsiše. Z učenci se je pogovoril predvsem o varnost v prometu, pomenu varnostnega pasu v avtomobilu in avtobusu, pomenu čelade, pravilnem prečkanju železniške proge itn. Učencem je pokazal tudi policijski avtomobil.
Policijski postaji Radovljica in policistu Kralju se zahvaljujemo za sodelovanje. Tudi učenci ostalih oddelkov se že veselijo njegovega obiska.