Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Čatež

Zadnje čase beremo, kako so današnji otroci nezainteresirani za delo, šport ipd., pa vendar temu ni čisto tako. Ravnokar sem se vrnila iz šole v naravi z res dobrimi občutki, da le ni vse tako črno. V petih dneh so naši petošolci preplavali veliko metrov, se urili v plavalnih tehnikah in od 28 učencev je kar deset učencev doseglo srebrnega delfina. Poleg vsakodnevnega plavanja, ki je trajalo od tri do štiri ure,  so spoznavali značilnosti kraja, prehodili 2 x 8 km, izdelali mozaik, se likovno izražali in si sešili peresnico. Danes, ko smo se v bistvu že poslavljali, so nekateri še vedno imeli željo po izboljšanju rezultata, drugi pa so nedokončano delo zaključili, kar na vlaku. Pohvala vsem učencem.

Zaklenjeno za komentiranje.