OD OPERE DO MUZIKALA – KULTURNI DAN

ljubljanaV sredo, 19. 11. 2014, bomo za učence 7., 8. in 9. razreda izvedli kulturni dan. Odpravili se bomo v Ljubljano, kjer bomo obiskali osrednjo slovensko kulturno ustanovo Cankarjev dom in poslušali  koncert Od opere do muzikala v izvedbi Orkestra Slovenske filharmonije. Po koncertu bo sledil voden ogled Cankarjevega doma, nato pa še sprehod po slovenski prestolnici, na katerem bomo spoznali kulturne znamenitosti Ljubljane.

Vsi učenci se zberejo ob 7.50 na avtobusni postaji pri šoli v Lipnici in prevzamejo šolsko malico.
Odhod: 8.00 iz Lipnice
Predviden prihod: 14.25 (Lipnica)

Učenci ta dan v šoli ne bodo imeli možnosti kosila.

Ker je skupina velika, se bomo razdelili v skupine:
a) 2 skupini za ogled Cankarjevega doma (velja tudi za delitev na avtobusu)
b) 5 skupin za ogled Ljubljane.

Sezname imajo učitelji spremljevalci, učenci pa so bili z njimi že seznanjeni.

Spremljevalci:
Bojan Tisak, Mateja Fon Špitalar, Breda Gašperin, Boštjan Kališnik, Tončka Terlikar in Katarina Perič