Archive for 18. 10. 2021

Področno tekmovanje v krosu

V sredo, 13. 10. 2021 je na Kokrici pri Kranju potekalo že tradicionalno 12. šolsko tekmovanje v krosu ,,Po Mamutovih poteh”, ki je letos potekalo v malo drugačni organizacijski obliki, saj je vsaka šola tekla sama v 15 sekundnem intervalu za posameznega učenca. Na tekmovanju je vsak učenec prejel spominsko majico. Rezultati krosa: 6. mesto: […]

Kostanjev piknik v OPB-ju

V petek, 15. oktobra smo skupaj z otroci podaljšanega bivanja pekli kostanj. Otroci so iz odpadnega časopisa pripravili ” škrnicle” v katere so shranili svojo merico kostanja in se z nji posladkali. Več si lahko pogledate na slikah.