Archive for 01. 10. 2020

Obdelava podatkov in statistika

V tem tednu so imeli učenci obeh oddelkov 9. razreda naravoslovni dan, na katerem so z aktivnimi oblikami dela spoznavali srednje vrednosti, statistične pojme poskus, dogodek, izid, verjetnost …, se naučili pridobiti podatke in jih grafično prikazati. Izsledke svojih raziskav bodo interpretirali in jih predstavili sošolcem pri pouku matematike.

Navodila za uporabo šolske knjižnice v času ukrepov za preprečevanje okužbe s COVID-19

V šolski knjižnici veljajo preventivna pravila kot za celotno šolo: pridejo le ZDRAVI učenci, strokovni delavci in drugi zaposleni, pred prihodom v knjižnico je priporočljivo umivanje oz. razkuževanje rok, uporaba mask je obvezna za vse učence kot tudi za zaposlene, upoštevanje varnostne razdalje od 1.5 do 2 m. Poleg tega veljajo še dodatna, za knjižnico […]