Archive for 20. 09. 2020

TEDEN MOBILNOSTI NA PŠ OVSIŠE

V tednu mobilnosti od 14. do 18. 9. smo na šoli organizirali Pešbus. Učiteljice smo spremljale učence na poti od kulturnega doma v Podnartu do šole. Starši in stari starši učencev s Češnjice in Poljšice pa so vsako jutro otroke pospremili peš v šolo. Iskrena hvala vsem spremljevalcem za voljo in pripravljenost na sodelovanje. V […]

“Aktivna in zdrava pot v šolo” – spletni seminar za starše

Spoštovani starši,ekipa programa Aktivno v šolo in zdravo mesto vabi na spletni seminar za starše osnovnošolcev, ki bo potekal v torek, 22. 9. 2020, preko spletnega orodja Zoom. Nagovoriti vas želijo o pomenu aktivne poti v šolo.Več o seminarju in prijavi na seminar, si lahko preberete na spletni povezavi.