Archive for 18. 06. 2020

ŠPORTNI DAN ZA 8. RAZRED,

ki bo potekal v petek, 19. 6. 2020. vsebina:  POHOD do Radovljice in nazaj ZBIRALIŠČE: ob 8.20 uri na atletskem stadionu pred šolo.   NAVODILA: Bodite primerno obuti in oblečeni. Športni dan je obvezen za vse učence! Malico dobite v šoli. V nahrbtniku imejte dežnik, osvežilni napitek, majico, nogavice, kapo, vetrovko,  obliže za žulje, nekaj […]

Državno tekmovanje iz kemije

V torek, 9. 6. 2020, je potekalo državno tekmovanje iz kemije. Učenki Zala Peternelj iz 8.b razreda in Blažka Rihtaršič iz 9.a razreda sta usvojili srebrno Preglovo priznanje. Obema čestitamo za izjemen dosežek.