Archive for 16. 03. 2020

Zaprtje športnih objektov in igrišč

Obvestilo za učence, starše in zunanje uporabnike Obveščamo vas, da so športni objekti, zunanje športne površine in otroška igrišča zaprta do preklica zaradi epidemije COVID-19.To pomeni, da so zaprti športni stadion v Lipnici, šolsko igrišče v Lipnici ter šolsko igrišče na Ovsišah. Nujno je, da za varovanje zdravja ta ukrep vsi upoštevamo! Vodstvo šole

DEŽURNE ZOBNE AMBULANTE

Starše obveščamo, da je zobozdravstvena ordinacija MATEJA JEŠE (Lesce) zaradi obvladovanja širjenja nalezljive bolezni ZAPRTA. V Kranju bosta obratovali dežurni zobni ambulanti za nujne primere. Več informacij najdete v prilogi. Želimo vam, da ostanete zdravi!