Archive for 13. 10. 2019

Teden otroka na matični šoli

Od 7. do 13.10.2019 je bil Teden otroka. Letošnja tema so bile NAŠE PRAVICE. Kot izhodišče pogovora nam je služila pesem Toneta Pavčka Naše pravice. Z učenci smo se pogovarjali o otrokovih pravicah, v ospredje smo postavili predvsem pravico do igre. V tednu otroka smo učiteljice 1. in 2. triade načrtovale in skupaj z učenci […]

Obvestilo o dopoldanski pogovorni uri

Spoštovani starši,v četrtek, 17. 10. 2019, izjemoma odpade moja dopoldanska pogovorna ura (zaradi spremstva učencev na dnevu dejavnosti “Vrtiljak poklicev”). Nadomestni termin pogovorne ure bo v petek, 18. 10. 2019, 3. šolsko uro (med 10.15 in 11.00).Hvala za razumevanje.Lep pozdravB. Kališnik, prof.