Archive for 08. 05. 2019

Obisk kužkov iz društva Ambasadorji nasmeha

V torek, 7. 5. so dobili prvošolci v skupini podaljšanega bivanja zanimiv obisk. V okviru projekta Teden vseživljenjskega učenja sta jih obiskala dva terapevtska psa in njuni vodnici. Jazbečar Poldi z vodnico Sonjo ter zlata prinašalka Maza z vodnico Marino so otrokom predstavili delo s šolanimi psi, ki sicer aktivno sodelujejo v raznih terapevtskih aktivnostih […]

Obvestilo

Spoštovani starši, obveščam vas da jutri, 9. maja 2019 odpade popoldanska govorilna ura zaradi bolniške odsotnosti. Dosegljiva sem med dopoldanskimi govorilnimi urami ob sredah (12.00 – 12.45) oziroma po dogovoru. Hvala za razumevanje in lep pozdrav, Petra Čebulj, prof.