Archive for 13. 04. 2019

Državno tekmovanje v znanju matematike

Danes, 13. 4. 2019, na šoli gostimo 69 tekmovalcev državnega tekmovanja v znanju matematike za Vegova priznanja. Vsem tekmovalcem, med katerimi so tudi 4 učenci naše šole, želimo veliko matematičnega znanja in sreče. “Med vsemi znanostmi, ki odpirajo človeštvu pot do spoznanja naravnih zakonov, je največja, najbolj mogočna znanost, matematika.” (Sofia Vasilyevna Kovalevskaya, ruska matematičarka)

MEDOBČINSKO TEKMOVANJE V ATLETSKEM TROBOJU

V četrtek, 11. 4. 2019 je na naši šoli potekalo  medobčinsko tekmovanje v atletskem troboju. Učenke in učenci so zasedli naslednje uvrstitve: UČENKE: 1. mesto: Manca Papler, 7. razred 2. mesto: Eva Pačnik, 9. razred 4. mesto: Sara Varek, 9. razred 11. mesto: Zala Peternelj, 7. razred UČENCI: 2. mesto:  Klemen Šolar, 9. razred 6. […]