Archive for 11. 04. 2019

Očistili smo okolico matične in podružnične šole …

… ter se tako pridružili akciji “Očistimo našo občino – Radovljica 2019”. Na obeh šolah smo organizirali tudi spomladanski del akcije zbiranja starega papirja.

Delavnica globalnega učenja

V sodelovanju z Zavodom Voluntariat so učenci 8. razreda v četrtek, 4. 4. 2019, v okviru pouka DKE in GEO, na delavnici globalnega učenja spoznavali pot pridelave kakava (čokolade). Interaktivna delavnica jih je spodbudila k razmišljanju o globalni soodvisnosti.

ODPOVED POPOLDANSKIH POGOVORNIH UR – Nina Gorkič

Učiteljica angleškega jezika Nina Gorkič obvešča, da zaradi bolniške odsotnosti danes, 11. 4., popoldanska pogovorna ura pri njej odpade.