Archive for 28. 03. 2019

PODROČNO TEKMOVANJE V PLEZANJU

Na OŠ v Šenčurju je v sredo, 27. 3. 2019 potekalo področno šolsko tekmovanje v športnem plezanju. Tekmovanja se je med številnimi učenkami s celotne gorenjske udeležila Živa Jovanović, ki je zasedla odlično 4. mesto. Čestitke.

Tehniški dan za 7. razred

V sredo, 3. 4. 2019, bomo s sedmimi razredi odšli na ogled Hidroelektrarne Moste. Z učenci se zberemo na železniški postaji Podnart ob 8.30. V primeru, da do železniške postaje učenci nimajo prevoza naj se javijo učiteljici za tehniko in bomo prevoz za njih organizirali s strani šole. Učenci morajo imeti s seboj peresnico in podlago […]