Archive for 24. 03. 2019

Neuradni rezultati šolskega tekmovanja v znanju matematike

V četrtek, 21. 3. 2019, je potekalo šolsko tekmovanje v znanju matematike za Vegova priznanja. Tekmovanja se je udeležilo kar 144 učencev matične in podružnične šole. Bronasta Vegova priznanja so dosegli: Lovro Resman, 1. a Jure Kapus, 1. a Jakob Vrhunc, 1. a Tinka Perič, 1. o Črt Hrovat, 1. o Vid Šter, 1. o […]

Rezultati področnega tekmovanja iz fizike

Področno tekmovanje iz fizike za srebrno Stefanovo priznanje je potekalo 15. 3. 2019 na OŠ Josipa Vandota Kranjska Gora. Udeležili sta se ga Vita Praprotnik (8. razred) in Katja Pogačar (9. razred). Katja Pogačar je dosegla srebrno Stefanovo priznanje iz fizike. Za dosežek ji iskreno čestitamo.