Karierna orientacija - Dan odprtih vrat na Srednji gostinski in turistični šoli Radovljica

David Kebler
22 novembra, 2022

Srednja gostinska in turistična šola Radovljica vabi na DAN ODPRTIH VRAT, ki bo v četrtek, 1. 12. 2022, ob 17.00.
Dijakinje in dijaki vam bodo skupaj z učitelji predstavili šolo in izobraževalne programe.
Spoznali boste, kako poteka praktični pouk kozmetike, turizma, kuharstva in strežbe, pa tudi mnoge druge dejavnosti, ki se odvijajo poleg pouka v razredih in delajo šolo zanimivo in drugačno.

Na dogodek se je potrebno prijaviti, in sicer najkasneje do srede, 30. 11. 2022, preko elektronske pošte na naslov: info@sgtsr.si  - Učenci zapišite svoje ime in priimek in kdo vas bo spremljal, če ne boste prišli sami. Priporočeno je, da se obiska udeležite učenci z enim od staršev oziroma z le enim spremljevalcem.

Veseli bodo vašega obiska!

Šolska svetovalna služba

David Kebler