OTROŠKI DAN V PLANICI

Katarina Perič
24 marca, 2022

Planica, 24. 3. 2022

Letos je bilo spet mogoče obiskati Planico in uradni trening tekme svetovnega pokala v smučarskih poletih na planiški velikanki. Zavarovalnica Triglav je tradicionalno omogočila ogled uradnega treninga tudi nekaj učencem naše šole. Izkazali so se za dobro pripravljene navijače in so srčno in kulturno navijali za naše orle ter sodelovali v animacijskih igrah za publiko.

Žal jo je organizatorjem prireditve zagodlo pretplo vreme in so morali kvalifikacije prestaviti na popoldanski termin, tako da smo lahko spremljali le prvi in del drugega uradnega treninga do prekinitve, nato pa še koncert skupine Joker Out.

Vzdušje v Planici je bilo izjemno in današnje doživetje nam bo zagotovo še nekaj časa ostalo v lepem spominu.

Katarina Perič
prof. slovenščine in nemščine