INFORMACIJA GLEDE ELEKTRONSKEGA PRENOSA PRIJAV KANDIDATOV V POSTOPKU VPISA V SREDNJO ŠOLO ZA ŠOLSKO LETO 2021/2022

David Kebler
13 aprila, 2021

V primeru, da se iz kakršnihkoli razlogov želi vaš otrok vpisati v drug program ali na drugo šolo, ima možnost, da prenese prijavo v drug izobraževalni program ali na drugo šolo. Kot je določeno z rokovnikom, je možen prenos prijave  do 22. 4. 2021.

Prenos prijave bo letos potekal elektronsko tako, da na izbrano srednjo šolo, kjer ste oddali prvotno prijavnico, na elektronski naslov svetovalnega delavca oziroma na poseben elektronski naslov, ki ga je šola ustvarila v ta namen, posredujete skenirano/fotografirano izjavo o prenosu prijavnice, podpisano s strani učenca in starša, v kateri pisno  zaprosijo, da v njihovem imenu svetovalni delavec odjavi učenca na programu, za katerega je oddal prvotno prijavnico in jo posreduje na drugo šolo, kamor bi učenec želel prenesti prijavo.

Prilagamo Izjavo za prenos prijave in seznam elektronskih naslovov svetovalnih delavcev za posamezno srednjo šolo.

Šolska svetovalna služba

David Kebler